-
Professional Student Lash Starter Kit
THE MORE YOU BUY, THE MORE YOU SAVE! HUNDREDS OF THESE SETS HAVE BEEN SOLD! Rated 4.9 out of 5 based on 1000+ clients' feedback If all these products were bought separately, the total cost would be Valued over $459. Buying this kit will save you...- $117.00
$200.00- $117.00
- Unit price
- per
-
Professional Student Lash Kit
THE MORE YOU BUY, THE MORE YOU SAVE! HUNDREDS OF THESE SETS HAVE BEEN SOLD! Rated 4.9 out of 5 based on 1000+ clients' feedback If all these products were bought separately, the total cost would be Valued over $459. Buying this kit will save you...- $133.00
$267.00- $133.00
- Unit price
- per
-
Essentials Lash Student kit
THE MORE YOU BUY, THE MORE YOU SAVE! HUNDREDS OF THESE SETS HAVE BEEN SOLD! Rated 4.9 out of 5 based on 1000+ clients' feedback If all these products were bought separately, the total cost would be Valued over $459. Buying this kit will save you...- $251.00
$467.00- $251.00
- Unit price
- per
-
Deluxe Lash Student Kit
Your browser does not support our video. THE MORE YOU BUY, THE MORE YOU SAVE! HUNDREDS OF THESE SETS HAVE BEEN SOLD! Rated 4.9 out of 5 based on over 300 clients' feedback The student kit(Valued over $1299) include:1. Mannequin Head+ Training Lashes(10 pairs/box)2.Lash Tile*3, Mascara Wands(50pcs/pack),...- $267.00
$400.00- $267.00
- Unit price
- per







